teisipäev, 9. oktoober 2012

Happy birthday, Evie Lou!

Täna on Eviel sünnipäev, vanuseks tiksus juba tubli neli.

Hommikul mina õnnitlemas ei olnud, aga tegin pildi kingitustehunnikust enne ära. Kui mina õnnitlema läksin, nägi Evie juba nagu printsess välja, tiaara, kaelakee, sõrmus, kõrvarõngad.. Kõik ikka tip-top.

Minu kingitusekotist läks kõige pealt loosi draakoni kommipakk, 20 minutit ja see oli kadunud. Läinud. Järgmiseks veidi krõbistas Lotte nöpsikuid, mis kujutasid endast šokolaadikrõbinaid ning Mesikäpa šokolaad esialgu jäi puutumata. Lotte DVD oli ka kingipakis, aga mina oma suurepärase tehnikaaruga seda tööle ei saanudki. Võinoh, eesti keeles mängis küll. Inglise keeles ei saanud kuidagi. Lõpuks loobusin.

Kahjuks unustasin kingipakist pilti teha, aga kõik asjad loetlesin üles. Ja aitäh emale, tänu kellele mul nii eestipärane kingitus üldse oli. Päris lahe.
Pärast lõunauinakut läksime sünnipäeva puhul McDonald'sisse. Väga tore oli, kuigi esialgu nad Gramiga mänguplatsil ainsad lapsed olid. Hiljem tuli hunnikus lapsi juurde. Evie ütles ühele neist, et tal on sünnipäev ja ma kuulsin, kuidas see laps ütles seda oma emale ning järgmisel hetkel toodi Eviele küünlaga koogike ja kõik laulsid sünnipäevalaulu. No ainult ameerikas! Väga lahe igal juhul, Amee oli nii õnnetu, et ta meiega ei saanud olla. Ja Adamit ei näinud Evie üldse. Päris jura sünnipäev. Õnneks ma midagi sain teha, et tal teistmoodi oleks.


Suurem peab ikka väiksemat aitama


Ja õhtul oli meil väga lõbus vanniskäik, pärast mida läksid kõik vabatahtlikult vooditesse ning pool üheksa oli majas täielik vaikus ja lapsed magasid õndsat und. Vot, just nii vahva päev meil täna oligi.

Laulis endale sünnipäevalaulu

Sellest rääkisin ükskord varem, et talle nii meeldib seal ääre peal istuda

Special picture to Allana


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar