pühapäev, 16. september 2012

Pühapäev

Minu eilse õhtu filmiks oli "Justin Bieber - Never say never," ja et mulle enam ei saadetaks kirju (muide, kust te kõik mu e-maili saate??), teeme selle asja selgeks, et jajaja, ma olen ta fänn, ja kui enne olin passiivne fänn, siis USAs hakkasin teda eriliselt fännama. Nii armas nunnu poiss, haha.

Niisiis, film oli pagana hea, vaatasin seda teist korda ning see pani ka teisel korral meeletult elu üle mõtlema ja ma sain järsku aru, et ohoo, ma ju olen Ameerikas. Ei, see ei jõua üldse kohale. No ei jõua. Ma olen nii palju saanud kodustega suhelda, pole üksindust tundnud, eesti keel on ka täitsa suus alles, ei ole sellist tunnet, et olen välismaal, no ei ole.

Hommikul ärkasin vist 11 ajal. Sai kenasti välja puhatud. Mitu tundi pärast ärkamist lebotasin ikka voodis, kella ühe ajal läksin alla hommikust sööma. Vastuseks küsimusele, üldiselt söön krõbinaid hommikuks, mõnikord söön midagi muud, kui nende isu üldse ei ole. Paar maasikat sõin ka täna. Siis üles tagasi, skaipisin veel Kristoga, kokku tuli täna viie tunnine kõne, whoohaa! Kui ta lõpuks magama läks, hakkasin ka asjalikuks ning ronisin majast välja.

Sõitsin kõigepealt tagasi Premium Outletsi, kõrvaaukude pärast ning no üllatus-üllatus, Hilfigerist käisin ka korraks läbi. Haha! Tegin täna ruttu, enne kui keegi mind märkas, sest varsti mulle kutsutakse lihtsalt politsei, sest see pole normaalne, kui palju ma seal käin. Poe ringkäigud tehtud, autosse ja Targetisse.

Lemmik noh.

Olemas!

Ostsin hunniku komme, uusi asju, mida polnud proovinud, lisaks mingeid soolaseid näkse (ja taipohh need ka soolased pole, nagu ükskord popcornid) ning paar asja veel, mille valimisega läks hunnik aega. Jei, hakkan jälle väikseid üllatusi tegema, seega ei saa praegu lähemalt rääkida. Võib-olla hiljem. Lõpuks sõitsin siis rõõmsalt tagasi koju. Möödas oli jälle kolm tundi. Ma ei tea, kuhu see aeg kaob.

Proovime uusi asju

Kodus tegin omale Caesari salatit. Niisiis, eile ostetud portsust jagus kaheks õhtusöögiks. Vist võib rahul olla. Mis sest, et alguses kallis tundus, praegu ei tundugi. Magustoiduks maasikad-ananassid ja tahtsin jäätist ka kuskile mahutada, aga esiteks Evie ei maganud (mistõttu ma ei oleks tohtinud seda võtta) ning teiseks oli mu kõht päris täis. Evie küpsetas endale šokolaadi popcorni. Kui keegi suudab magusa popcorni armastust jagada, siis andke teada, mis ime moodi??? Minu meelest on see jäle.

Tänu sellele, et mu kõht nii täis oli, laadisin oma kommivarud ka sahtlisse ega puutunud ühtegi. Hea plaan. Kui edaspidi proovima hakkan, eks siis oskan jagada, mis head on. USAsse saabudes kinkis Liis mulle karbitäie maiustusi. Täna vaatasin, et 4 šokolaadi on järgi. Tundub, et polegi nii maiasmokk kui arvasin. Heehee.

Õhtu lõpetuseks lugesin veel autokooliteooria raamatut, ei tundu midagi uskumatut, kuigi mõned sõnad on küll nii võõrad, et tuleb lihtsalt küsimus-vastus pähe tuupida, aru nagu nii ei saa. Kuigi lugesin, et välismaalased võivad eksamile sõnastiku kaasa võtta. Oeh, kust ma selle nüüd siis veel saan? Ei tea, kas kuidagi ripsmeteplaksutamisega mobiili ei või kasutada? Hahaa.

Okei. Kuna see postitus nüüd nii lühike tuli, haha, panen juurde jälle 1-2-3 fakti.

1) Ameerikas ei ole autodel tuled enne pimedat kohustuslikud. Kui siis aga pimedaks läheb ja mõnel lausa kaugtulesid vaja läheb, siis ega vastutulev auto ei tähenda, et need peaks maha võtma.

2) Suunatuled on harva kollased, enamikel on punased nagu pidurituled ja nt valges eriti ei saagi aru, et suund sees on. Mitte, et nad suunatuld kasutaks, aga no mõnikord ikka..

3) Avastasin, et Cosmopolitan, mille ma ostsin, on oktoobrikuu oma. Septembri keskel ostan oktoobrikuu ajakirja. Ameeriklased...

Töönädal alaku! :)

Stop-märkidest võiks lausa raamatu teha

No shoulder  -  kui nüüd keegi asjapulk ütleks, mis see tähendab? Seda ei olnud teooriaõpikus ka sees, minu jaoks täiesti mõistetamatu.

Nelja stopi ristmik

Märgid on kollasel taustal, üldiselt on tekstid üldse märgid. Ja tagapool paistavad noolekesed, need on järgmise ristmiku suunad, mind ajab see vastastikku vasakule pööramise joonis alati nii naerma, ei tea, kas keegi üritab teiselt poolt ka mööda minna.

Suunatuli või asi

Taga paistab Fresh Market - nagu meie Stockmann, kallis, aga mõned asjad on head

Täna peaks viimane ilus ilm olema, järgmiseks nädalaks ohtralt vihma!

Ja lubasin pükste pildi panna, mis ostsin. Nii nunnud minu meelest :)
Ahjaa, kas keegi teab, miks eile USAs lipud pooles mastis olid?

13 kommentaari:

 1. Mis need Cheetose värgid on? Mingi väike pakk Cheetose krõpse? Küsin, sest ma hull Cheetose fänn ja pole sellist asja enne näinud:)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vist on jah, ma pole veel proovinud. Tunduvad ikka Cheetosed olevat, lihtsalt mingi teine sort (vähemalt pole ma Eestis siukseid näinud) ja minipakis.

   Kustuta
  2. Krõmpsuvad Cheetose krõpsud jah. Pisut veidrad, sest Cheetosed alati pehmed olnud, need olid täitsa nagu hmm.. soolakringlid vms, siuksed krõmpsuvad :D

   Kustuta
 2. Magus popcorn on hea.
  Reeses cups'e tuleb süüa
  No shoulder- teel pole äärt, no seda korralikku jalakäija ala, auto jätmise ala. või miskit sellist, vähemalt ma tegin testi selle teadmisega :P

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Magus popcorn EI OLE hea.
   Reeses cups'id EI OLE head.
   Oh, aitäh, see on loogiline küll jah. :)

   Kustuta
 3. Äkki nad on ikka veel pooles mastis 11.septembri pärast? Märkasin, et lipud olid päris pikka aega pooles mastis ka siis, kui tulistamine oli kinos.

  M&M-sid soolapulkadega on ka nämmad, ja siis siin veel erinevaid M&M-se, mida Eestis ei müüda.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ei, sest 11.09 on nagu nii kõik pooles mastis, 12, 13, 14 ei olnud pooles mastis ja siis 15ndal oli. 16ndal jälle ei olnud. Seega pidi miski selle ühe päevaga seotud olema.

   M&M soolapulkadega? :D What..

   Kustuta
 4. Islamiäärmuslased tapsid 11. septembril Liibüas USA konsulaadis USA suursaadiku ja veel kolm ameeriklast, selle pärast arvatavasti.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aga siis oleks ju juba mingi 12,13 pidanud olema? Või kuulutati leinapäev 15ndaks?

   Kustuta
 5. Meil on alates 11. olnud iga päev, täna ka

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hm.. Meil vist mingi kindlalt fikseeritud, ei saa poolde masti lasta.

   Kustuta
 6. Oregonis peab küll kaugtuled lähituledele lülitama, kui vastutulev auto on 500 jala kaugusel ehk u. 152 meetri kaugusel. Kui kaugtuledega sõidad kellelgi taga, tuleb lähituledele lülitada 350 jala ehk u. 107 meetri kaugusel.

  Erinevust suunatuledega pole ma veel tähele pannud. Peab vaatama. Minu arvates vähemalt siin küll tehakse kõik ümberreastumised jms. suunatuledega. Parklas vist ei ole eriti näinud suunatulesid. Pean rohkem uurima seda.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No vast peab siin ka, aga ameeriklased ju.. :D

   Siin ei kasutata suunda ei paremale, ei vasakule pööramiseks, reastumisel suunda näha on IME, siuke tunne, et ongi lisavarustuses ja keegi ei kasuta. Parklast ei hakka üldse rääkimagi.. Seal olen ma ainus. :D

   Kustuta