pühapäev, 30. september 2012

Hullumeelne nädalavahetus

Reedene hommik algas sellega, et Evie tuli minuga rääkima ja vabandama, et mu kurvaks muutis, ütles, et ei tahtnud seda teha. Arutasime veidi omavahel ning nüüd kõik hästi. Terve ülejäänud aja kuni tänaseni on ta super olnud. Tööpäev oli ka päris mõnus, oli koolipäev, mis võttis suure osa ajast ära, oli mõnus. Kooli vahepeal käisime Gramiga bensiinijaamas, väga lõbus, mingid masinad ei töötanud ja ma suutsin täpselt need valida ja siis ma ei saanud bensiinikanistri korki lahti ja oeh.. sada häda.

Lõuna ajal magasin koos lastega. Täiesti reaalselt lihtsalt vajusin ära. Ühel hetkel läks kuidagi raskeks, haha, Brutus ronis ka voodisse. Tema ajasin siis ära, sest tal on komme tulla inimese peale. Oleks ta mu kõrval või jalgade otsas, okei, aga ta konkreetselt ronib kõhu või rinna peale ja katsu siis magada. Kui Evie üles ärkas, käis ta omale alt küpsiseid võtmas ja siis tuli minu tuppa, pani omale teleka ja ütles mulle, et ma ei pea ärkama, et ta saab hakkama. Megaarmas. Ajasin ennast siiski üles, sest minu töö ikka lapse eest hoolitseda ja suhteliselt kohe ärkas Gram ka.

Päev lõppes poole viie ajal, Amee tuli koju, meie olime siis õues ning mingi hetk tuli Adam ka, siis hakkasid lapsed kilkama ja tuppa tahtma. Õhtust sõime õues, kuna lubasin Eviele, et see on hea plaan. Väga mõnus, ilm oli ilus ja soe ning mulle meeldib lihtsalt õues olla ja seda nautida.

Esimest korda sain palka pangatsekiga. Ei oskanudki nagu midagi peale hakata sellega. Kuhu minna, mida teha? Vaatasin siis netist, et panga drive-in on kuueni lahti, jõuan. Panin veits mööda, pank ise oli kuueni lahti ja 3 minutit enne kuute astusin sisse oma rõõmsa tsekiga ja saingi raha arvele. Täna sain ka esimest korda poes sellega maksta, issand kui lahe ning eile maksin esimese makse ise ebays, kasutades Paypali. Jumala lamp asi, aga ma ise olen nii rõõmus, et ma lõpuks hakkama sain.

Kuna mu pere aga oli õhtuks kodust ära läinud, lapsed mängima (mäletate seda reklaami, mis koolis oli, et vanemad võivad välja minna ja lapsed mängivad seal nii kaua?) kooli ning Amee ja Adam peole, siis ei viitsinud mina ka koju minna. Läksin hoopis shoppama vahelduseks, sest esile on tunginud probleem, et mul pole ei saapaid ega jopet.

Kelly soovil läksin ka Guessi poodi, Liis oli seda juba tükk aega soovitanud ning jah.. See ei olnud hea mõte. Ükshaaval oleks poe lihtsalt tühjaks tassinud. Paar asja nüüd ongi täitsa sedasi, et tuleb ära osta, pole midagi teha. Pärast käisin veel ühes poes, nimi ei tule meelde, üks pood, mida Madelene mulle näitas ja mis talle hullult meeldis, otsisin sealt kindlaid asju, pluusi sain, kleit jäi poodi. Ja kui nad ei kavatse selle hinda alla lasta, siis ma ei osta ka, sest Ameerikas ei osta keegi õige hinnaga asju.

Lõpuks oli kell juba üheksa läbi, poed kinni, mina haarasin tee pealt süüa kaasa ja läksin koju ning jõudsin 5 minutit enne perekonda. Sõin oma kraami siis ära ja vaatasin Eesti saateid, elu keset linna ja minu mees suudab. Magama läksin alles kella ühe ajal.

Laupäeva hommikul ärkasin kuue ajal, sest seitsmest hakkasin tööle.. Jee, 5 tunnine uni! Ma olin nii väsinud, et ma ei saanud ööd ega mütsi maailmast aru. Gram oli eelmisest õhtust nii väsinud, et magas kella 9ni välja, seega me Eviega  vaatasime kaisus multikaid ja olime mõlemad jube rahul.

Minu tööpäev oli erakordselt selle pärast, et Amee ja Adam läksid mingile jooksule, millega toetatakse vähihaigeid ja üks nende väga headest sõpradest on kahjuks selle tõve küüsis. Jooks umbes sama nagu meil maijooks, aga eesmärk on kindel. Kotid, mis nad finišis said, olid ikka jõhkrad, seal sees oli sall, peapael (firma oma, nike), spordijook, teepakid, vitamiinid, vitamiinijook, spordikott, kommid, küpsised, banaan.. Rohkem ei näinud, aga pool kotti oli siis alles lahti võtmata. Ulme.

Arvasin, et lähen edasi kohe magama, aga no ikka oli vaja ühe ja teisega jutustada ja lõpuks jäin magama umbes kuue ajal. 20.44 ärkasin Madelene sõnumi peale, et läheks 22.30 paiku ära. Ajasin siis ennast üles, käisin pesus, panin ilusad riided selga, ise olin jube rahul ning saanud kindla sõna perelt, et mul pole kellaaega, kui ma koju pean tulema, sõitsin Madelene juurde.

Seal kohtusin Madelene sõprade Bea (Beatrice) ja Henrikuga. Mind kutsuti sisse, sest no 22.30 kellast polnud kellelgi aimugi, pliksid alles panid sukapüksid jalga ja Madelene tõmbas enda omad puruks, niisiis pidi väikest viisi pornot tegema ja paljaste säärtega tulema. Minu meelest oligi nii ilusam. Lõpuks saime autosse ja hakkasime sõitma megakaugele klubisse, no mingi 45 minutit sõitsime. Appi, mul oli lõpuks nii kopp ees, sirge tee, kiirtee, üldse ei jaksanud.

Kohale jõudes selgus, et 1 parkimismaja on täis, teine plats oli täis ja kolmas maja siis oli tühi, sinna saime. Maksis 5 dollarit. Ei tea, kes maksis, kuskilt visati mulle raha. Haha. Panime auto paika ära, jalutasime klubisse. Hakkasin piletit ostma, Henrik ütles, et ostab mulle ise. Misasja? Eino, osta osta.. Haha. Läksime sisse, esimese hooga olin whoohaa seisus. Nii lahe tundus, kuigi eriti ei näinud, tee viis kohe vetsu ju. Naised. Ootasime Henrikuga siis neid eemal, tutvusime veidi, tuli välja, et kõik minuga ühevanused, uuris, kuidas mulle USAs meeldib. Väga lõbus noormees.

Teistel hakkasid siis kohe tequila ringid, minu ülesanne oli seda lihtsalt kõrvalt vaadata. Mitte, et mul sellepärast vähem fun oleks olnud. Muidugi joodi veel sada muud jooki, siis uus tequila ring ja siis ma juba vaatasin, et läheb ohtlikuks ära, aga kuna igaüks pidi maksma ja neid oli kolm, tehti kolmas ring ka. Õnneks Ameerikas klubid ainult kella kaheni lahti ning nende joomisele pandi mõnes mõttes piir. Kella ühe ajal kadusid Madelene ja Bea ära ja meie siis tantsisime Henrikuga kuni klubi sulgemiseni. Ma olin reaalselt täiesti läbi märg, sest klubi oli umbes selline, et mahub 50 inimest, aga seal oli 150. Kõik üksteise otsas, õhku 0, megapalav.

Milline oli ameerika klubi? Sel oli neli korrust, umbes 10 baari, igal korrusel oma muusika. DJ oli väga hea, ei mängitud iga lugu, mängiti neid, mis rahva kaasa tõmbasid ja vahel vahetus lugu iga minuti järel. Ma ei tea, miks, aga mulle väga meeldis nii. Jookide hindade kohta ei oska midagi öelda, ma ei maksnud kordagi ise, aga minul oli Redbulli õhtu. Tantsimine oli ka komöödia - mehed seisid seina ääres ja siis naised hõõritasid oma tagumikke nende "johnsonite" vastu. Ja käiski selline hõõritamine terve õhtu. Misasjaaa apppiiii...

Üks kutt virutas mulle tantsuhoos küünarnukiga siukse litri vastu nägu, et ma olin täiesti kindel, et täna hommikul ootab sinine silm. Aga ta oli väga viisakas, tuli kohe vabandust paluma ning ütles, et ta võib jääd küsida peale. No ma ikka kange pliks, ei ole ju hullu midagi, endal valust silmad märjad. Teise ebameeldiva intsidendina otsustas keegi mulle jääkuubikud pluusi vahele panna. Ahhh.. lasteaed.

Igal juhul oli võimalik ka õues olla ning rõdult avanes imeilus vaade Mount Adamsile, mis on Cincinnati linnaosa, kus klubi asus. Üks pilt on mul ka tervest klubiõhtust, haha.
Bea - Madelene - mina
Kuna klubi pandi ju nii vara kinni, ei saanud me ometi koju minna. Läksime klubist üle tee, seal olid mingid Madelene sõbrad (jumal teab, kust ta need sai), ja seal siis oli afterparty. See oli päris naljakas, sest Bea ja Madelene eriti tagasi ei hoidnud end joomisel ning meie Henrikuga siis naersime nende üle, sest see oli täitsa ulme, mis toimus. Mul on kaks pilti ka, panen, et ema näeks, mis mängu nad mängisid. Pidi pinksipalli teisele topsi sisse saama ja kui sisse said, pidi jooma.Afterpartylt lahkusime siis, kui Bea oli end korralikult segi joonud ja kukkus vastu aeda (ja täna küsis süütult, miks tal selg valutab). Henrik nagu natuke vihastas või ma ei tea, ütles, et nad on parimad sõbrad, aga nad ei meeldi talle, kui nad purjus on, igal juhul võttis ta purjus Bea omale käeotsa ja mina võtsin Madelene ja nii me jalutasime autoni. Kell oli miski neli äkki..

Hakkasime koju sõitma, siis Beal oli nii raske olla, et ma sain ikka mitu korda pidama jääda, et ta ennast koguks veidi. Täitsa naljanumber. Ise ka imestan, kus see rahulikkus tuli nende peale mitte karjuda. Jõudsime siis Madelene maja ette veidi pärast viite, plikad läksid ruttu tuppa ära, Henrik veel minuga rääkis veidi, sest ma olin nii väsinud ja pidin üles ärkama, et koju suudaks sõita. Samal ajal muidugi Kelly kirjutas hullult pikad tekstid mulle, mida ma siis rõõmuga lugesin ja käskis mul ruttu koju ja magama minna.

Niisiis, viimane ots koju oli veel poole tunnine ja lõpuks ma sain magama kell kuus hommikul. Oi kui tore. Kell poolüksteist olin üleval. No nii minu moodi. 4,5 tundi und. Ja, ja, ja, magamine on nõrkadele. Vegeteerisin siis terve hommiku pooliku, uimasin täiesti. Poole ühe ajal läksin alla hommikust sööma, siis sain uue töögraafiku, järgmiseks nädalaks, kolmapäevane vaba päev võeti ära, aga päevad päris mitu tükki lühemad ning seda siis selle tõttu, et Adam on kodus. Lõpuks! Kolm nädalat oli ära.

Mingi hetk siis sättisin ennast pooleldi valmis, et kui Madelene helistab, ei kuluks aega. Käisime siis eilse seltskonnaga pizzabaaris, aitasin neil puzzlet kokku panna. Eilse päeva puzzlet siis. Nad nägid ikka täitsa õnnetud välja ka, nii kahju ja samas nii naljakas oli. Jätsime siis hüvasti, Henrik ja Bea lähevad teisipäeval Rootsi tagasi, ilmselt neid enam ei kohta. Kes teab, võib-olla on homseks väike plaan ka.

Käisin veel poest ka läbi, kuna mu lemmiktennised põhimõtteliselt on otsustanud otsad anda, läksin ostsin uued ja üritasin, mis ma üritasin, aga no valged olid ikka ilusamad. Niisiis seekord valged. Vaatame, kaua vastu peavad. Ja mingeid uusi imelikke šampoone-palsameid-maske ostsin ka, sest see on lihtsalt ulme, mis juustega toimub. Ema rääkis kodus juuksuriga, kes arvas, et vees ei saa küsimus olla, rohkem ikka keskkonna vahetus ja stress, aga halloo, ei taha kiilaks jääda.

Õhtul tulin koju, rääkisime veidi perega juttu, tsillisime niisama, käisin jooksmas, ilm oli lihtsalt super ning siis koristasin vahelduseks oma tuba. Harva saab seda siin teha, aga tüdrukud ju teavad, milline tuba on, kui klubisse minnakse, hahaha.. Kõik asjad on laiali ja endal pole aimugi, et nii palju asju on. Nüüd on jälle kõik korras, mulle nii meeldib korras tuba. Ja Evie ja Amee tegid miskit küpsetamisõhtut.Enne magama minekut textisime veidi Henrikuga, kes mulle siis klubipilte jagas ja nende maja poolset olukorda jagas, kuidas tüdrukutel on ikka endiselt väga paha olla (täna kusjuures sõitis neil ka Henrik, mitte Madelene, hahaha). Ja nüüd ongi üks väga vinge nädalavahetus jälle läbi saanud ja aeg läheb lennates. Uskumatu. Uus töönädal algab, väiksed tähistamised on ka ees, kõigest lähemalt järgemööda.

2 kommentaari:

  1. Hahah! Nice photo of me there x)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. My mom just wanted to know what game that was what you played :D :D So, these are only pictures of that afterparty :D But you anyway don't remember anything, so no problem. Hahaha..

      Kustuta