laupäev, 18. august 2012

Asenduskodus

Minu tänane päev möödus asenduskodus, minu poliitilises varjupaigas, nagu ma teda kutsun. Reelikale ei meeldi see üldse, et ma nii ütlen. See pole üldse paha pärast nii, vaid ma nagu olengi väike kodutu, kes otsib kodu, kus elada ja inimesi, kellega olla.

Ärkasin täna hommikul alles veerand kaksteist. See näitas seda, kui hea mul oli siin olla, siin magada. See madrats on tõeliselt mugav ja mul oli rahulik, unenägudeta öö. Kõik oli lihtsalt hästi. Vahelduseks. Kui ärkasin, selgus, et Reelika peab suhteliselt kohe poodi minema ja nii ajasin ka endale ruttu kleidikese selga ja läksin kaasa, endale hommikusööki ostma. Sain puuvilju ja smuutijooki, mis kahjuks ei maitsenud nii hästi kui too eelmine eile, aga puuviljad olid tõeliselt head. Eriti hommikuks.

Edasi ma olin tükk aega lihtsalt netis, rääkisin Kristoga, kirjutasin emale, skaipisin Allariga (temaga kohe mitu mitu tundi) ja nii. Väga mõnus ja pingevaba, et keegi ei karjunud midagi või et ma ei pidanud iga oma sammu pärast muretsema. Tõesti hea. Sõime Reelikaga koos jäätist ning otsustasime siis linna peale poodidesse minna.

Käisime läbi minu lemmiku - Burlingtoni (too hea suur pood, kust saab kõike ja odavalt) - ning lisaks mõned Reelika lemmikud, peoasjade poe ja veel mingid poed ning Cosis söömas, mis on mu teine lemmik ning hommikune imeilus ilm lõppes õhtuse paduvihmaga. Kuna palju juttu ei ole, panen hunniku pilte meie tänasest päevast.

Stamfordi põhjaosa

Pizza-auto

Ja tagasi Mallis!

Eestis maksid 2399 krooni, USAs 54.99 dollarit.

Family is where the love begins, so true

Tegin veits fashion-showd, imeilus jope. Ei julge ära osta, aga nii nii meeldib

Lapsekleit, 7.99 dollarit. Ajuvaba hind. Ma ütlesin Reelikale, et minu laps vahetaks Ameerikas iga tunni aja tagant riideid, kui need siukeste hindadega on.

Burlingtoni katusel
Burlingtoni katusel

Kumb väljapääs - kas see ?
Või see?Tagasi Mallis!

Üks parkis otse poodi

Nunnu numbrimärk

"Tervis" - täitsa eestikeelne firmanimi ju

Aga kui ma tahan seda kõige ülemist puud?

Armusin täna :D

Peo-poes sai ikka nalja ka
Pühendusega mu jooga-tsikile, Liisile
Veel üks tervis

Aastakümnete jagunemine ja pulgakommid - päris lahe.


Ise jube rahul endaga.
Läksin õllearmastajate punti (haha, tegelt siiski mitte)
Väike ämblikmees
Toosama ämblikmees ja miski roosakübar
Politseionud korraldasid läbiotsimist
Õhtu lõpetasime mu lemmiksöögikohas - Cosis.
Ja õhtune möll
Mõnus vihmapidu

Nagu ilmselt ka paistab, on tuju palju rõõmsam. Päris optimistlik veel ei ole, aga loodan, et läheb paremaks. Tähtis on hoida pilk selge ja süda õige koha peal ehk mitte laskuda nii madalale kui mõni teine. Nagu mu ema alati ütleb: "Ussimürgi vastu ussimürk ei aita," niisiis üritan lihtsalt mõelda, et ju polnud minu ja pere klappivus ette nähtud ning mul on hea meel, et see nendepoolne otsus (ükskõik, kui alatu ja kui valus minu suhtes), sai tehtud alguses, kui mul on veel võimalus midagi muuta. Kuigi nad selle muutuse parajalt keeruliseks tegid.

Ja aitäh kõigile, kes toetussõnu öelnud ja ka mõelnud on.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar